Kilka słów o mnie

Zagubiona w otaczającym ją w świecie miłośniczka kultury. Od 2020 roku studentka filologii polskiej. Typowa gadżeciara. Chyba tak w kilku zdaniach mogę siebie opisać. Jeśli miałabym użyć jedynie kilku słów, podałabym tytuł jednej z prac, które miałam okazję pisać w liceum: "Od Homera do Tolkiena...". 
Od lat doceniam zarówno kulturę elitarną, jak i masową. Każda z nich ma swoje wady i zalety, a ja staram się je wszystkie odnaleźć. Uwielbiam zagłębiać się w światy wykreowane przez różnych autorów i doceniam ich, jeśli na to zasługują - nie zależnie od tego, czy ich utwór nazywany jest epopeją narodową czy erotykiem roku. Jeśli jest dobry, mówię to wprost. 

A teraz kilka słów o Chwilach... Blog nie jest o książkach. Blog opowiada o szeroko pojętej kulturze, czyli, w zależności od tego jaką definicję przyjmiemy, mogę opowiadać o wszystkim. Choć, nie oszukujmy się - książki, filmy i seriale od zawsze stanowią i wciąż będą stanowiły fundament moich zainteresowań.  

Nie umiem pisać o sobie, dlatego nie będę lała wody, pisząc cokolwiek. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, odzywajcie się śmiało! 1 komentarz:

Copyright © Chwila kultury , Blogger