stycznia 01, 2022

52 książki, które chcę przeczytać w 2022

Hej chwilowicze,w 2017 roku post o praktycznie identycznym tytule cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Pomyślałam, że w tym roku stworzę podobny wpis, aczkolwiek nieco urozmaicony. W 2022 roku co trzy miesiące na blogu będzie pojawiało się podsumowanie tego wyzwania. Będziecie mogli dowiedzieć się z niego, ile z wymienionych poniżej książek udało mi się przeczytać. Zobaczymy, co z tego wyjdzie! :)  Moje postępy będę publikowała również na instagramie, więc zapraszam was także tam. Jeżeli ktoś chce stworzyć podobny post - nie widzę przeszkód! Fajnie będzie zobaczyć, jak ktoś inny mierzy się z tego typu wyzwaniem. 

Teraz zapraszam Was do przejrzenia listy 52 książek, które chcę przeczytać w 2022 roku!
W komentarzach za to dajcie znać, czy któreś z moich tytułów znajdują się na waszej liście Do przeczytania w 2022 roku.


A korzystając z okazji, chciałabym życzyć wam wszystkiego, co najlepsze w nowym roku! Niezależnie od tego jaki był 2021, by 2022 był jeszcze lepszy ♥

10 komentarzy:

 1. Ja również życzę wszystkiego, co najlepsze w Nowym , 2022 Roku. Plany ambitne i ja tez zamierzam więcej recenzować :-) . Pozdrawiam serdecznie, w czasach Imperium Lektur 1 (2012 - 2016) - zamieszczałem podobne posty :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że mamy dość podobne gusta, bo większość z książek z Twojego zestawienia chciałabym przeczytać - chociażby "Diunę" i "Wampirze królestwo".

  I również życzę Ci wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku..

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego w nowym roku i realizacji planów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki za realizację wezwania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tych tytułów czytałam tylko Felixa, Neta i Nikę oraz Harrego Pottera :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Almond podobno jest piękną książką, niedługo za nią się biorę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Część książek czytałam, niektóre chciałabym przeczytać, ale nie jestem dobra w robieniu takich planów. Chociaż mam nadzieję, że uda mi się przeczytać Almond ;)
  Powodzenia w wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia:) Niesamowita lista. Kilka książek wciągam na swoją, już bardzo długą listę. Zaczytanego Roku 2022:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nic nie znam z Twojej listy :) Ja zazwyczaj nie robię planów i czytam na spontanie :D Czasem robię losowanie.. Za duże stosiki mam i co chwilę wzrastają :O

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Chwila kultury , Blogger