stycznia 04, 2018

Mysterious Challenge - Styczeń 2018

Jeśli nie słyszeliście o challenge'u, zasady znajdziecie TUTAJ. A oto wyzwania na styczeń!


1. Zmieniłam się. Wszyscy ludzie się zmienili. Świat się zmienił. Od pamiętnych wydarzeń nic nie jest już takie samo. A co jest najgorsze? Że na świecie żyją jeszcze osoby, na których bezpieczeństwu mi zależy.

2. Wierzę w miłość. Wierzę w to, że kiedyś znajdę kogoś, kto spoglądając na mnie, będzie widział istotę najpiękniejszą we wszechświecie; że ktoś będzie szeptał mi do ucha słowa Kocham Cię, a ja będę wiedziała, że jest to prawdą. Będę mogła mu zaufać i nie bać się, że mnie zawiedzie.

Macie już pomysły na powieści? Podzielcie się nimi w komentarzach! Ja przyznam szczerze, że chociaż sama wymyśliłam te opisy, znalezienie książki nr. 2 będzie dla mnie sporym wyzwaniem. No ale cóż, czyż nie tym są challenge? ;)

5 komentarzy:

 1. Okej, pierwsze mam - to "Starter" Lissy Price.
  Dzięki, intuicjo.
  Co do drugiej... Hm. Ciężko mi coś znaleźć, może dlatego, że zwykle nie czytuję romansów. Myślę jednak, że tutaj najbardziej pasuje mi "P.S. Kocham Cię" Cecelii Ahern. Bo przecież w końcu bohaterka otwiera swoje serce po śmierci ukochanego męża... Może nie jest to w 100% zgodne z opisem, ale w 98% na pewno :).
  Jak tylko przeczytam, to dam znać!
  A Ty, jakie książki wybrałaś?


  https://opowiadania-by-damayanti.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oo, słyszałam wiele "P.S. Kocham Cię"i myślę, że to dobry wybór! :D "Starter" czytałam i baaardzo polecam 💕 Co do moich wyborów - do 1 wezmę " Próby ognia". Może nie do końca pasują, ale chyba nic innego nie znajdę. By zrealizować 2, poszukam coś wśród historii stworzonych przez Sparksa. Napisał on wiele książek romantycznych i myślę, że znajdę coś, co będzie pasowało do opisu :D

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi ciekawie, jednak nie sądzę, żebym wzięła udział (choć pomysł popieram!). A tak swoją drogą nominowałam Cię na do tagu. Pytania możesz znaleźć na moim blogu ^^
  Magdoszopedia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że pomysł Ci się podoba! I dziękuję za nominację, TAG na pewno zrobię :D

   Usuń

Copyright © Chwila kultury , Blogger