czerwca 18, 2016

Liebster Blog Awards #4 ♥ Pomniejszacz, Powiększacz i ludzie z dziwnymi tatuażami

Witajcie kochani!
Dawno nie było u mnie jakiegoś luźniejszego postu, dlatego dziś przychodzę z jedną z nominacji do LBA, których ostatnio sporo dostałam. Na sam początek postanowiłam odpowiedzieć na pytania od Wiktorii z WiktoriaCzytaRazemZWami (dziękuję za nominację ♥). Kolejnego LBA możecie spodziewać się jeszcze w tym miesiącu :)1. Byłaś tą osobą, która zawsze wyczekiwała listu z Hogwardu? 

Ykm... Ja ciągle na niego czekam. Ale to przez Errola! To na pewno jego wina...

2.  Otrzymujesz Jedyny Pierścień co z nim robisz? Zanosisz go do Mordoru? Czy może zostawiasz sobie, albo oddajesz komuś innemu? 

Trudne pytanie. Ale... to pierścień! Chyba jednak nie mogłabym się mu oprzeć i zostawiłabym go sobie, nie zważając na konsekwencje ;)

3.  Jeśli zauważyłabyś dziwne osoby ubrane na czarno z  dziwnymi tatuażami komu najpierw byś o tym powiedziała, by nie wziął cię za wariatkę? 

Mojej koleżance z klasy, której opowiadam o wszystkim. Ona jest gorszą wariatką ode mnie. Gdybym jej to powiedziała, spytałaby się tylko gdzie ich widziałam i kazała siebie tam zaprowadzić :D

4. Do jakiego domu w Hogwarcie chciałabyś należeć? 

Ravenclaw ♥5. Znajdujesz się w zamkniętym pokoju, a na stole leżą dwie fiolki z napisami "Pomniejszacz" i "Powiekszacz" co wybierasz? 

I kolejny trudny wybór... chyba wybrałabym jednak Pomniejszacz. Dzięki niemu mogłaby się wszędzie dostać niezauważona :)

6.  Na tydzień zostajesz posadzona na tronie i możesz wprowadzić zmiany w królestwie na jakie masz ochotę. Co byś zmieniła? 

Postanowienie, że mogę piastować stanowisko królowej tylko tydzień ;) A tak na prawdę, to jeśli byłabym królową dajmy na to Polski takiej, jaka jest w dzisiejszych czasach, to te siedem dni byłoby naprawdę pracowitych. Na pewno przeprowadziłabym reformę w szkołach i... nie wiem. Po prostu spróbowałabym pomóc ludziom i ich wesprzeć, zwłaszcza tych mających problemy z nadużywaniem alkoholu i narkotykami.

7.  Świat zostaje opanowany przez zombie masz dwie możliwości, albo zamykasz się w pokoju i z niego nie wychodzisz by się w niego nie zamienić, albo dajesz się ugryźć by sprawdzić jak to jest być zombie. Co wybierasz? 

Wolałabym trzecią opcję - wychodzisz z pokoju i z nimi walczysz, jeśli jednak takiej nie ma, to nie ma mowy, bym się zwyczajnie zamknęła (chociaż kto wie, co zrobiłabym podczas zagrożenia...), dlatego wybieram opcję numer dwa :)8. Okazuję się że twój dotyk zabija. Uciekasz od rodzinny by ich nie zranić? 

Tak. Bałabym się, że ktoś nieświadomie mnie dotknie, dlatego gdyby mój dotyk zabijał, bez wahania bym uciekła. Rodzina jest dla mnie zbyt ważna.

9.  Najbardziej przerażająca postać z książki?

Hmm... Nie mam pojęcia. Raczej nie kojarzę postaci, która by mnie aż tak bardzo przeraziła :)

10. Dostajesz jedyną szanse by uratować swojego śmiertelnie chorego brata. Musisz wziąć udział w wyścigu śmieci. To jedyna szansa na uzyskani lekarstwa. Decydujesz się na wzięcie udziału? 

Bez wahania odpowiadam, że tak. Wspomniałam już wcześniej, że rodzina jest dla mnie ważna. Nie zniosłabym myśli, że mój brat mój brat umarł przeze mnie, bo byłam tchórzem i nie wykorzystałam wszystkich możliwości.

11. Okazuję się że widzisz zmarłych. Czy przywołałabyś kogoś ze swoich bliskich, by z nim, porozmawiać? Nawet gdyby mogło mieć to straszne konsekwencje? 

Nie wiem. Do tej pory nie zmarła mi żadna bliska osoba i myślę, że nie miałabym kogo przyzywać.


Ufff... dotarłam do końca. Przyznam szczerze, nie spodziewałam się, że niektóre pytania będą dla mnie aż takim wyzwaniem. Tym razem nie nominuję nikogo, jednak obiecuję, że następnym razem już to zrobię.

Miłej nocy! ☺

8 komentarzy:

 1. Ja też nadal czekam na swój list z Hogwartu! Na pewno niedługo do nas przyjdą :D
  Pozdrawiam,
  Kochamy Książki

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja myślę, że każdy Potterhead czeka na list z hogwartu i ja tez nadal mam nadzieję, że kiedyś go dostanę :D
  Kochana, świetnie poradziłaś sobie z pytaniami, a były naprawdę trudne ;) Bardzo przyjemnie mi się czytało twoje odpowiedzi ;)
  Oczywiście czekam na więcej twoich postów ;)

  Pozdrawiam cię z całego serduszka i zapraszam do mnie na recenzję 'Wybranych' :)
  Tusia z bloga tusiaksiazkiinietylko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciężki pytania, jeśli mam być szczera.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzie te nasze listy z Hogwartu? Hahaha :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe LBA, takie inne od innych. Oryginalny i interesujący :)

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  Szelest stron - kilk!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też zawsze czekałam na list z Hogwartu, ale niestety nigdy nie przyszedł :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Również ciągle oczekuję na list z Hogwartu ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Chwila kultury , Blogger