maja 31, 2016

[TYDZIEŃ Z SERIĄ CHOWAŃCE] #6 KONKURS - Wygraj wybrany tom serii!

Kochani, recenzję 4 tomu serii musiałam przełożyć i pojawi się jakiś czas, jednak to nie oznacza, że nasz tydzień się zakończył, ponieważ z okazji zbliżającej się premiery Pałacu snów wraz z wydawnictwem IUVI mamy dla was niespodziankę - konkurs, w którym możecie wygrać... DOWOLNY TOM SERII! Tak więc jeśli jeszcze nie poznaliście Bezkresji i jej mieszkańców, nie ma problemu. To wy wybieracie, który tom wygrywacie ;)Co zrobić, by wygrać? Coś banalnie prostego - zgłosić się i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Każdy jedenastoletni mag musi wybrać swojego chowańca (magiczne zwierzę), który będzie towarzyszył mu przez całe życie. Gdybyś miał/-a wybór, jakie zwierzę stało by się Twoim chowańcem i dlaczego?

Wykażcie się kreatywnością! Możecie wybrać coś z gatunków, które pojawiły się w moim niedzielnym poście lub po prostu wybrać zwykłe zwierzę i dodać mu magiczne moce, tworząc tym samym nowego chowańca! Na wasze odpowiedzi czekam do 19.06.2015.

Wzór zgłoszenia:
Zgłaszam się!
Wybieram książkę: Gwiazdy przeznaczenia/Tajemnice korony/Krąg życia/Pałac snów
E-mail:
Baner*:
Obserwuję jako*:
Odpowiedź na pytanie konkursowe: 


*Obserwowanie nie jest obowiązkowe, a jednak miło by było, gdybyście to zrobili. Dzięki temu nie przegapicie wyników konkursu i kolejnych akcji, które będą pojawiały się w przyszłości na blogu. Banera także nie musicie nigdzie udostępniać :)
Powodzenia!

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest Patrycja 'Pyciaaa', autorka bloga Chwile rozkoszy.
2. Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo IUVI (za co serdecznie dziękuję!)
3. Nagrodą jest jeden, wybrany tom serii Chowańce (do wyboru: Gwiazdy przeznaczenia, Tajemnice korony, Krąg życia, Pałac snów).
4. Konkurs trwa w dniach 31.06.2016 -19.06.2016 do godziny 23.59
5. Wyniki pojawią się w ciągu 2 tygodni od zakończenia konkursu.
6. Zwycięzcę wybiera organizator według swojej subiektywnej oceny zgłoszeń.
7. Zwycięzca ma 3 dni na zgłoszenie się. Po tym okresie nagroda przechodzi inną, wybraną przez organizatora osobę.
8. W konkursie mogą wziąć udział osoby zamieszkałe na terenie Polski.

7 komentarzy:

 1. Powinno być chyba przechodzi na inną wybraną osobę w regulaminie :)

  Oczywiście, że się zgłaszam :)
  Wybieram książkę: Gwiazdy przeznaczenia
  E-mail: dausia_s@wp.pl
  Baner*: http://biblioteczkaciekawychksiazek.blogspot.com/
  Obserwuję jako*: KittyAilla
  Odpowiedź na pytanie konkursowe:
  Hm, to ja za Chowańca chciałabym... Chomika, który potrafiłby się zamieniać w taką swoją dużą wersję :) Dlaczego? Ponieważ mogłabym go wszędzie zabrać, wszędzie by się wcisnął, a w razie czego mógłby się powiększyć! :) EJ, to byłoby cudowne! <3

  OdpowiedzUsuń

 2. Zgłaszam się!
  Wybieram książkę: Gwiazdy przeznaczenia
  E-mail:vampire.katerina@gmail.com
  Obserwuję jako*: Cathlyn Corvus
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Zawsze kochałam węże, więc gdybym mogła właśnie te zwierzę wybrałabym jako mojego Chowańca. Chciałabym też, żeby jego jad nie zabijał a uzdrawiał. Myślę, że byłaby to najwspanialsza moc pod Słońcem :) Mogłabym przecież cieszyć się wiecznym zdrowiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się :)

  E-mail : paulinakozak.96@o2.pl

  Odpowiedź : jako chowańca chciała bym jakiekolwiek zwierzę , które miałoby moc transmutacji ponieważ kocham wszystkie zwierzęta i mogła bym mieć wszystkie w jednym :)

  I jaki nagrodę wybrała bym pierszy tom serii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się!
  Wybieram książkę: Gwiazdy przeznaczenia
  E-mail: magda-17_17@o2.pl
  Baner*: https://plus.google.com/109443195806607439941/posts/Roo3rud7ehk
  Obserwuję jako*: magi18
  Odpowiedź na pytanie konkursowe: Moim chowańcem musiałoby być zwierzę wierne, w którym miałabym przyjaciela. Tym zwierzęciem byłby mały, ale szybki psiak. Byłby odważny, śmiały i genialny.
  Jego magiczną mocą byłaby hipnoza.
  Zainteresowania miałby podobne do mnie: książki, filmy oraz gry planszowe. W przypadku gier byłby niezastąpionym towarzyszem. Szkoda jedynie, iż on byłby lepszy ode mnie w każdej grze (pewnie oszukuje i korzysta z swojej mocy :D ), ale czasem dawałby mi wygrać.
  Lubi również spać pod gołym niebie. Kocha widok nieba.
  Nie lubi natomiast horrorów, po których się boi nawet swojego cienia, pcheł (okropne stworzenia) i zimnych napojów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się!
  Wybieram książkę: Gwiazdy przeznaczenia
  E-mail: gabolek000@o2.pl
  Baner: http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/p/konkursy.html
  Obserwuję jako: Gab riela
  Odpowiedź na pytanie konkursowe:

  Moim chowańcem bezapelacyjnie byłby kot. Uwielbiam wszystkie z rodziny kotowatych, mogłabym ciągle tulić i miętosić to ich wspaniałe futerko, a także drapać za uszkiem i słuchać odgłosów, wydawanych na oznakę zadowolenia.
  Oprócz niezwykłego wyglądu (szary w biało czarne ciapki) mój chowaniec wybijałby się spośród innych ponadprzeciętną inteligencją. Ratowałby mi życie, pomagając w ciężkich i niezwykle niebezpiecznych poczynaniach z chemią czy trudnych obliczeniach w matematyce, które mogą zanudzić mnie na śmierć. Telekineza szłaby w parze z szybkim poruszaniem się czy umiejętnością stawania się niewidzialnym na kilka chwil (niedługich). A po intensywnym dniu pracy mój ukochany kotek-chowaniec kładłby się tuż obok mnie i, jak to każdy kot, oczekiwał pieszczot oraz uwagi od swojej pani.
  Dlaczego wybrałabym kota? To proste, niepowtarzalna i silna miłość do tych zwierząt skłania mnie ku dokonaniu takiego wyboru. Bo... kto nie kochałby kotów?

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się!
  Wybieram książkę: Gwiazdy przeznaczenia
  E-mail: kwilk232@interia.pl
  Obserwuję jako*: Klaudia W
  Odpowiedź na pytanie konkursowe:
  "Nadszedł ten dzień - moje jedenaste urodziny, wybór Chowańca. Nie zastanawiałam się nad nim długo. Od zawsze pałałam miłością do psów, która w ostatnim czasie jeszcze bardziej się pogłębiła. Teraz stoję przed Komisją, a pan w eleganckim garniturze pyta mnie:
  - Jakie zwierze będzie twoim Chowańcem?
  Wypuszczam wstrzymywane powietrze i głośno mówię:
  - Pies. Wybieram psa.
  Elegancki garnitur kiwa głową i wychodzi z pomieszczenia za swoją podkładką do notowania i pasującym do stroju czarnym długopisem.
  Wybrałam. Pies będzie od teraz moim Chowańcem.
  Cieszę się i nie mogłam zdecydować inaczej. Od najmłodszych lat kochałam te zwierzęta. Zabawa z nimi to dla mnie sama przyjemność, a obserwowanie jak jeden psiak bawi się z drugim to czynność, którą mogłabym wykonywać godzinami. Chętnie opiekuję się pieskami i pielęgnuje je. Zawsze sprawdzam czy niczego im nie brakuje, czy mają wystarczająca ilość wody i jedzenia. Kiedy jest mi smutno idę do mojego czworonoga i siadam przy nim, a on jakby wyczuwał mój smutek, bo siada mi na kolana i przytula się do mnie, liże mnie po twarzy.
  Wesoły wyraz pyszczka mojego małego przyjaciela to jeden z najpiękniejszych i najsłodszych widoków pod słońcem. Dlatego pewnie nie zdziwi was moja decyzja. Już nie mogę się doczekać tych przygód i wspólnie spędzonego czasu.
  Prostuje plecy, na twarz przybłąkał mi się uśmiech i czekam na mojego Chowańca. Zapowiada się piękny dzień."

  *Nie czytałam wcześniej tej serii, dlatego moja odpowiedź może się nie zgadzać z treścią, ale chciałam być kreatywna xD.

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Chwila kultury , Blogger