maja 30, 2016

[TYDZIEŃ Z SERIĄ CHOWAŃCE] #5 Gwiazdy przeznaczenia oczami dziewięciolatka ☺

Powoli nasz tydzień zmierza ku końcowi. Zostały jeszcze dwa dni i już premiera Pałacu snów, z okazji której mam dla was pewną niespodziankę... ale o tym później. Dzisiaj przedstawiam wam króciutką opinię mojego brata na temat pierwszego tomu serii - Gwiazdy przeznaczenia.Moim zdaniem książka pod tytułem Chowańce jest wspaniała! Uważam tak, ponieważ w tej książce jest bardzo dużo śmiesznych rzeczy. Wydarzenia są bardzo ciekawe. Jest tam też bardzo dużo zwrotów akcji i emocjonujących sytuacji, na przykład spotkanie z gunabestią. Bardzo polubiłem bohaterów. Moimi ulubionymi są Jack i Aldwyn. Lubie także Kalstaffa i Skylar. Okładka książki jest śliczna i bardzo magiczna. Rzadko czytam książki, ale dzięki Chowańcom mam zamiar to zmienić :)

Łukasz, 9 lat

Opinia Łukasza nie jest jakoś szczególnie rozbudowana, jednak myślę, że pokazuje kilka rzeczy:
- Gwiazdy przeznaczenia to naprawdę bardzo ciekawa książka, w której dużo się dzieje
- Szata graficzna jest naprawdę zachwycająca 
- Chowańce to seria, która spodoba się wszystkim miłośnikom fantastyki, którzy doceniają humor i niesamowite baśniowe krainy
- Tę serię może przeczytać każdy, niezależnie od wieku czy płci!

Jako ciekawostkę dodam, że tekst napisany przez Łukasza musiałam korygować kilka razy, by nie zdradził wam nic ważnego dla fabuły całej książki... bo chciał wam naprawdę wiele opowiedzieć! :)

Miłego wieczoru!

1 komentarz:

  1. Ale super! :D Widać, że mu się bardzo spodobała.
    To teraz miejmy nadzieję, że będzie sięgać po inne książki:)
    Pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Chwila kultury , Blogger