lutego 19, 2016

[Zapowiedź] Geniusze fantastyki. Antologia

28 lutego będzie mieć miejsce premiera antologii Geniusze fantastyki, darmowego ebooka przygotowanego z okazji drugich urodzin wydawnictwa Genius Creations. Całość liczy sobie ponad tysiąc stron i składa się aż z 64 opowiadań, zarówno tych znanych już czytelnikom, jak i premierowych.


„Geniusze fantastyki” zabiorą cię na wyprawę do fantastycznych światów, gdzie rządzi magia, nauka lub wiara; gdzie niemożliwe walczy o prymat z możliwym, a wyobraźnia jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie.

Nie ma znaczenia, czy po zamknięciu oczu podróżujesz po fantastycznych krainach, przedzierasz się przez postapokaliptyczne pustkowia, badasz nawiedzone miejsca czy mkniesz przez kosmiczną otchłań – z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!

W twoje ręce oddajemy obszerny zbiór opowiadań autorów związanych lub zaprzyjaźnionych z wydawnictwem Genius Creations. Ta ponad 1000-stronicowa antologia to ich prezent dla ciebie i dla nas z okazji drugiego roku działalności wydawnictwa.

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do świata „Geniuszy fantastyki”!
Autor(zy): Chmielewski, Cholewa, Cuprjak, Dunkiel, Guzek, Gwiazdowski, Hałas, Hejankowski, Hrycyszyn, Imperowicz, Jamiołkowski, Kain, Kańtoch, Karnicka, Kilian, Korsaj, Krajewska, Kubasiewicz, Laisen, Majka, Nieznaj, Nogal, Pawlak, Pągowski, Podlewski, Radosz, Rupiewicz, Wróbel
Tytuł: Geniusze fantastyki. Antologia
Wydawnictwo: Genius Creations
Premiera: 28.02.2016 r.

*opis i okładka pochodzą od wydawnictwa Genius Creations

4 komentarze:

 1. :) oo ciekawie się zapowiada chociaż ja wolę jedną historię w jednej książce, ale chętnie po to sięgnę
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla miłośników tego gatunku to na pewno nie lada gratka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się naprawdę ciekawie, będę czekać na premierę ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Chwila kultury , Blogger