lutego 06, 2016

Wyniki konkursu z książkami Gorzkie urodziny oraz Althea&Oliver!

Kochani, nadszedł ten moment, nadeszła ta chwila, gdy ogłoszę zwycięzców konkursu, który jakiś czas temu pojawił się na blogu. Na początku wyniki losowania. Miały pojawić się w formie filmiku, by nikt nie pomyślał, że są w jakiś sposób sfałszowane, ale jestem chora i zwlekać dłużej nie mogłam, dlatego podam je w taki sposób :)

Oto lista osób, które biorą udział w konkursie z książką Gorzkie urodziny:

  1. Magia Słowa
  2. Monika Łaznowska
  3. mariaxdex
  4. Zielona Małpa
  5. Córka I Matka
  6. Mylene 17
  7. Melisa Anonim
A oto wygenerowana liczba...Czyli książkę Gorzkie urodziny ~ Anne Cassidy wygrywa...

Zielona Małpa!!!

A teraz czas na wyniki konkursu z książką Althea&Oliver. Przyznam szczerze, że miałam trudności z wybraniem tej jednej jedynej odpowiedzi, jednak po dłuuugim zastanowieniu i konsultacji z jeszcze jedną osobą zdecydowałam, że książkę wygrywa... tam tam tammm... 

Grażyna Wróbel!!!

Poniżej umieszczam odpowiedź pani Grażyny na pytanie: Czy według was, przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną jest możliwa? Zwycięzcom serdecznie gratuluję! Czekam na wasze adresy przez pięć dni, więc pospieszcie się, inaczej nagroda przejdzie na inną osobę ;) A no właśnie, zapomniałabym! Adresy wysyłacie na email czytaniechwilerozkoszy@gmail.com. Przypominam też o trwających konkursach na fanpage'u bloga :)

Czy możliwa jest przyjaźń między kobietą i mężczyzną? Wiele razy zadawałam sobie to pytanie i szukałam na nie odpowiedzi. Myślę, że to wszystko zależy od nas samych, od tego jak zareaguje nasze serce, jakie będą nasze uczucia. I mam podzielone zdanie na ten temat. Myślę, że przyjaźń między kobietą i mężczyzną nie jest możliwa, gdy tych dwoje było kiedyś ze sobą w związku. Dlaczego? Ponieważ, pomimo rozstania jedno z drugim wciąż po części będzie miało zakodowane - przecież my się kochaliśmy, byliśmy ze sobą- jedno o drugie w jakimś stopniu wciąż będzie o siebie zazdrosne, a każde miejsce będzie przywoływało wspólne wspomnienia. Jestem tego zdania, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Sama mam za sobą kilka związków zakończonych i w ani jednym przypadku nie było mowy o przyjaźni, zbyt wiele wspomnień albo i cierpień nie pozwalałoby mi się mimo wszystko przyjaźnić.
Natomiast uważam, że przyjaźń między kobietą i mężczyzną, którzy wcześniej nie byli parą, jest jak najbardziej możliwa, bo dlaczego by nie? Czy w przyjaźni wiek czy też płeć odgrywają jakieś istotne role? Oczywiście, że nie, bo przecież nie przyjaźnimy się z kimś ze względu na jego płeć, tylko dlatego, że ta osoba jest warta naszej przyjaźni. Każdy rozsądny człowiek zna swoje granice i wie jak się zachować w danej sytuacji. Przyjaźń między kobietą, a mężczyzną nie musi od razu oznaczać, że połączy ich gorące uczucie i pójdą do łóżka. Przyjaźń to wspólne wypady do kina, na piwo, czy chociażby zwykła rozmowa.   

Jeszcze raz serdecznie gratuluję!!! :)
Patrycja 'Pyciaaa'

7 komentarzy:

Copyright © Chwila kultury , Blogger