grudnia 24, 2015

Wesołych świąt + małe ogłoszenie...

Już jutro Wigilia świąt Bożego narodzenia, dlatego zawczasu chciałabym wam złożyć życzenia. Może będę pisała o samych banałach, które w najbliższym czasie usłyszycie wiele razy, jednak myślę, że to właśnie te banały są najistotniejsze.

Życzę wam i waszym rodzinom dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności. By wasze życie było barwne i rozpieszczało was w każdy możliwy sposób. By miłość zawsze gościła w waszych domach, a prawdziwi przyjaciele na dobre i na złe trwali u waszego boku. Aby praca sprawiała wam radość, a jeśli jesteście uczniami, by nauka nie była przymusem, lecz przyjemnością. Byście wstawali z uśmiechem na ustach i z nim się kładli. I w końcu życzę wam spełnienia marzeń, a także świąt cudownie spędzonych w gronie najbliższych :)

źródło

Mam jeszcze małe ogłoszenie dotyczące bloga i postów na nim pojawiających się. Ostatnimi czasy dużo się u mnie dzieje, i to raczej w tym negatywnym sensie, dlatego posty zdecydowanie rzadziej będą pojawiały się. Przepraszam was za to. Szukałam jakiegoś rozwiązania, by móc funkcjonować w miarę normalnie, jednak nie da się. Albo nie mam czasu na pisanie, albo jestem zbyt zmęczona i zniechęcona tym co się dzieje, by myśleć nad wyrażeniem pozytywnych emocji, które wywarła na mnie wcześniej przeczytana książka.
Mam nadzieję, że zrozumiecie i nie zapomnicie o blogu podczas tego dość trudnego okresu bez notek.

Jeszcze raz życzę Wesołych świąt!
Patrycja 'Pyciaaa'

5 komentarzy:

 1. ja także Ci życzę wesołych Świąt! :)
  o blogu na pewno nie zapomnę, czasem tak się w życiu dzieje, więc rozumiem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt oraz bogatego, książkowego Mikołaja!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych świąt i spełnienia marzeń! :)

  countrywithbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy to rozumie i każdy ma prawo mieć okres w życiu, który nie jest pozytywny wręcz jest całkowitym przeciwieństwem. Najpierw uporządkuj swoje sprawy, a potem do nas wróć . :) Magicznych Świąt w tym trudnym okresie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja Tobie również życzę wesołych świąt, zdrowia, szczęścia oraz spełnienia wszystkich marzeń ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Chwila kultury , Blogger