lipca 18, 2015

Book Tour: "Pokój światów" ~ Paweł Majka

Co byście powiedzieli na połączenie mitów, baśni i legend w jedną, mroczną historię, w opowieść o świecie gdzie duchy historycznych, jak i legendarnych postaci ożyły, demony i zmory są częścią naszej rzeczywistości, a wszystko to za sprawą Marsjan, którzy wplątali się w największą wojnę ludzkości - I wojnę światową? 
Zapraszam do udziału w Book Tourze!Ostatnio widziałam dwie takie akcje i pomyślałam, że Pokój światów także zasługuje na to by więcej osób go poznało. Jest to chyba najbardziej niedoceniona książka z jaką się do tej pory spotkałam. Postanowiłam wysłać swój egzemplarz w świat i pokazać wam, że warto czasem sięgnąć po coś innego.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy zgłosić się w komentarzu:

Zgłaszam się!/Chcę przeczytać itp.
adres bloga:
e-mail:
obserwuję jako (nieobowiązkowe):

Zgłaszać możecie się do końca miesiąca, przy czym książkę mam zamiar wysłać już na początku przyszłego tygodnia. O tym do kogo trafi jako pierwsza zadecyduje ślepy los, potem dany bloger wybiera osobę do której chce wysłać Pokój światów.

Regulamin:
1. Udział w Book Tourze może wziąć osoba mieszkająca w Polsce, a także posiadająca bloga lub stronę na której zamieści recenzję lub swoją opinię o książce.
2. Każdy bloger, który otrzyma książkę wpisuje imię/nick oraz adres bloga na stronie tytułowej, jeśli osoba nie posiada bloga, to wpisuje adres swojej strony np. na Lubimyczytać.pl
3. Na przeczytanie i recenzowanie książki każdy ma 2 tygodnie. Jeżeli z jakiegoś powodu ktoś nie wyrobi się w tym czasie, niech napisze do mnie (czytaniechwilerozkoszy@gmail.com) i poda termin kiedy nada książkę do kolejnej osoby.
4. W recenzji książki musicie zawrzeć zdjęcie egzemplarza oraz informację, że jest ona częścią akcji Book Tour.
5. Książkę wysyłacie (listem poleconym, jeśli możecie to i priorytetem) do blogerki/blogera który jeszcze jej nie miał, a zgłosił się pod postem informacyjnym. Kontaktujecie się z nim sami i prosicie o podanie adresu korespondencyjnego, po czym informujecie mnie do kogo wysyłacie.

Na zachętę... Fragment Pokoju światów znajdziecie na stronie http://geniuscreations.pl/ksiazki/pokoj-swiatow-pawel-majka/# ;)


Zapraszam do udziału!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Chwila kultury , Blogger