maja 12, 2015

Książka której nie potrafię, nie mogę i nie chcę oceniać...

Mowa tu o Niebo istnieje... Naprawdę! Nie wiem jak można ocenić fabułę książki, która nie jest fikcją literacką, jak ocenić wydarzenia, które wydarzyły się naprawdę.

Historia tego chłopca jest niesamowita. W wieku czterech lat otarł się o śmierć, a wiara jego bliskich sprawiła, że Jezus go uratował. Odbył cudowną podróż do Nieba, która zapadła mu w głęboko w pamięci i sprawiła, że chciał tam wrócić. Sam sposób jego bycia był tak niewinny, że nikt nie sądził, aby Colton wymyślił sobie historię o podróży w zaświaty. 

Na pewno wielu z was zadaje sobie pytania, na które nie możemy otrzymać odpowiedzi. Zapewne wielu z was zastanawia się jakie jest Niebo i czy Ono naprawdę istnieje. Przeczytanie tej książki utwierdziło mnie w przekonaniu, że na pewno coś jest, że po śmierci możemy znaleźć się gdzieś indziej, w lepszym miejscu. Wierzę temu chłopcu, wierzę w jego historię.

Nie wiem jak ludzie potrafią to ocenić. Jak można ocenić ludzkie życie? To nie jest książka osadzona w świecie stworzonym przez autora, to nie jest powieść z wyimaginowanymi postaciami. Nie mogę jej ocenić pod względem fabuły, kreacji bohaterów czy 'płynności tekstu'. To prawdziwa historia chłopca, opowiedziana przez jego najbliższych, historia, która ma pokazać, że Niebo istnieje... Naprawdę!Autorzy: Todd Burpo, Lynn Vincent
Tytuł oryginalny: Heaven if for Real
Tytuł polski: Niebo istnieje... Naprawdę!
Wydawnictwo: Dom wydawniczy Rafael
Rok wydania: 2011


1 komentarz:

  1. Pewnych książek po prostu oceniać nie można:) Po tę chętnie sięgnę, chociaż na razie jestem sceptycznie nastawiona.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Chwila kultury , Blogger